Organizacja wirtualna. Koncepcja i jej wpływ na innowacyjność

Wydawnictwo: Wydawnictwa Akademickie i Profesjonalne
biznes, finanse

Chcesz wiedzieć, czy wirtualizacja działalności firmy przyniesie korzyści w postaci innowacyjności organizacyjnej, marketingowej, procesowej, produktoweja Czy wiesz na czym polega wirtualizacja współpracy w firmacha zastanawiasz się, jak budować zaufanie do firmy w jej kontaktach zewnętrznycha I poprzez jakie działania najlepsze przedsiębiorstwa kreują zaufanie innych firm do nicha Analiza badań empirycznych w poszczególnych krajach: Polsce, Stanach zjednoczonych, Szwecji dostarczy Ci tej wiedzy. Dowiesz się czy i jak nowoczesna forma współpracy organizacja wirtualna przynosi firmie wymierne korzyści i czy jest stosowana przez najlepszych.

Adoriano | 2016-10-05
Bartosz | 2015-04-10