4 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Birthright. Vol. 4. Family History
komiksy
angielski
Jelithe

The longer Mikey Rhodes remains on Earth, the more the evil within him is unleashed. As the remaining mages gather to take him down, a lost member of the Rhodes family returns...but can they recover from the damage already done? Collects BIRTHRIGHT #16-20.

źródło opisu: https://imagecomics.com

źródło okładki: https://imagecomics.com

Arthaniel | 2016-11-13
Przeczytana: 13 listopada 2016

Początkowy zachwyt szybko przerodził się w ogromny zawód. Bohaterowie od dwóch tomów stoją w miejscu i tylko gadają, gadają, gadają... A szkoda, bo przez krótką chwilę myślałem, że oto Williamson wydał na świat następcę Locke&Key. Nic bardziej mylnego. Raczej nie polecam, choć z drugiej strony ani myślę o porzuceniu serii - mimo wszystko chcę dowiedzieć się, jak to wszystko się zakończy.

Jelithe | 2016-10-03