Kasta Metabaronów. Tomy 1-4

Wydawnictwo: Scream Comics
La Caste des Méta-Barons
komiksy
Jelithe

Nowe, ekskluzywne wydanie historii rodu kosmicznych wojowników, Kasty Metabaronów.Uchylimy Wam drzwi do metabunkra i wychylimy szklaneczkę uisky za zdrowie Technopapieża…

Wydanie zbiorcze obejmujące tomy 1-4.
– Otton – Prapradziad,
– Honorata -Praprababka,
– Agnar – Pradziad,
– Oda – Prababka.

źródło opisu: http://scream.com.pl

źródło okładki: http://scream.com.pl

bardd | 2017-12-22

Nigdy nie miałem styczności z tak absurdalnym sci-fi. Historia opowiedziana przez dwa roboty, w tym jeden zachowuje się jak 5-latek. Każdy z Metabaronów jest tak wielkim kozakiem, że w pojedynkę wycina w pień całe planety bez najmniejszych problemów. Jeden steruje statkiem podłączając kabel do miejsca w którym kiedyś miał przyrodzenie. Okrucieństwom nie ma tu końca. Ktoś musiał kiedyś bardzo skrzywdzić autora, skoro on ma takie chore i wynaturzone pomysły... ale ja to kupuję, mnie się podobało. Wszystko mi się podoba oprócz zakończenia, aby nikomu nic nie zdradzać napiszę tylko, że byłem zaskoczony, tak jak bym zobaczył ślub głównych bohaterów pod koniec filmu porno.

czechu | 2016-11-21

Jest to zdecydowanie najlepszy komiks jaki czytałam. Genialna wielowarstwowa fabuła, przepiękna kreska.