Liana pragnień

Cykl: Siostra mojego serca (tom 2) | Seria: Kameleon
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Vine of desire
Liana, pragnień

Po latach przeżytych osobno Andżu i Suda odnawiają przyjaźń w Ameryce. Głęboka miłość, którą do siebie odczuwają, przynosi im potrzebne wsparcie. Andżu daje ona siłę, by pozbierać kawałki życia rozbitego przez poronienie, a Sudzie pewność siebie, która pozwoli jej, rozwiedzionej kobiecie, zadbać o życie swoje i maleńkiej córeczki. Więź między kobietami zostanie wystawiona na próbę, gdy będą musiały sprostać głębokim, namiętnym uczuciom, jakie mąż Andżu żywi wobec Sudy. Zarazem jednak obie przeżyją dogłębne przemiany dzięki nieoczekiwanie nawiązanym kontaktom z osobami spoza społeczności hinduskich imigrantów. Obie też będą musiały zweryfikować to, co do tej pory uważały za oczywiste.

kartoflana | 2011-05-28
Przeczytana: 26 maja 2011