Lapidogramaty psychiatry

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychologii i Kultury Eneteia

Lapidogramaty, czyli wolne myśli o mądrości i głupocie, myśli niegroźne, bo prawdziwe i ludzkie... o nas samych, o życiu, o zakamarkach naszego myślenia, o pragnieniach i o świecie, nad którym czasem nadziwić się nie sposób. Autorem zbiorku jest wybitny psychiatra i psycholog, autor podręczników i monografii, wielu rozdziałów w podręcznikach dla psychologów i psychiatrów, haseł w Leksykonie psychiatrii (1993), wielu prac naukowych w czasopismach polskich i obcojęzycznych.

una_fresa_verde | 2016-10-22
Sylwia Stargazer Melon | 2016-07-09