New Matura Explorer 2 Student's Book

Wydawnictwo: Nowa Era
popularnonaukowa
youstyna

Matura Explorer nowatorski czteropoziomowy kurs do nauki języka angielskiego w szkołach ponadgimnazjalnych, wszechstronnie przygotowujący do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, opracowany zgodnie z wymaganiami egzaminacyjnymi obowiązującymi od 2015 r.: od pierwszej lekcji łączy funkcje podręcznika i repetytorium maturalnego gwarantuje wspaniałą przygodę z National Geographic i...

od pierwszej lekcji łączy funkcje podręcznika i repetytorium maturalnego
gwarantuje wspaniałą przygodę z National Geographic i językiem angielskim
Matura Explorer proponuje:
wszechstronne przygotowanie do egzaminu maturalnego 2015,obejmujące wszystkie obowiązujące tematy
ćwiczenia wykorzystujące wszystkie typy zadań maturalnych (w tym na środki językowe)
słowniczki tematyczne oraz ćwiczenia utrwalające poznane słownictwo
omówienie wszystkich strategii egzaminacyjnych
przykładowe egzaminy ustne
dodatkowe ćwiczenia
dwa pełne zestawy przykładowych egzaminów maturalnych
sekcje Grammar Reference oraz Writing Bank, opracowane przez doświadczonego egzaminatora maturalnego
Matura Explorer zawiera:
niepowtarzalne zdjęcia National Geographic, wykorzystane w ćwiczeniach do matury ustnej (Module Opener, Everyday English, Oral Matura)
autentyczne (dostosowane do poziomu) teksty z magazynu National Geographic, opisujące fascynujące miejsca, niezwykłe zwierzęta, nietuzinkowych ludzi, cuda natury i techniki
unikatowe materiały wideo National Geographic dla ucznia (MultiROM) i nauczyciela (DVD), połączone ze stronami ćwiczeniowymi w podręczniku (Video Worksheets)

źródło opisu: http://www.taniaksiazka.pl/new-matura-explorer-2-s...(?)

źródło okładki: http://www.taniaksiazka.pl/new-matura-explorer-2-s...»