New Friends 2 Podręcznik

Wydawnictwo: Longman
youstyna

Podręcznik z zeszytem przygotowującym do sprawdzianu szóstoklasiaty. Nowa edycja najpopularniejszego podręcznika dla polskich szkół. -Spełnia wszystkie wymogi podstawy programowej. Zawiera: wiadomości kulturowe, projekty, ścieżki edukacyjne, ćwiczenia rozwijające autonomię ucznia. Sekcje Culture Corners zachęcają uczniów do rozmów o polskich książkach i filmach, o ciekawych miejscach, o...

Podręcznik z zeszytem przygotowującym do sprawdzianu szóstoklasiaty.

Nowa edycja najpopularniejszego podręcznika dla polskich szkół.
-Spełnia wszystkie wymogi podstawy programowej. Zawiera: wiadomości kulturowe, projekty, ścieżki edukacyjne, ćwiczenia rozwijające autonomię ucznia. Sekcje Culture Corners zachęcają uczniów do rozmów o polskich książkach i filmach, o ciekawych miejscach, o polskich roślinach i zwierzętach, a także o sławnych Polakach.
-Ułatwia pracę uczniom dzięki poleceniom w języku polskim (w części 1 i w zeszycie ćwiczeń w części 2) i słowniczkowi angielsko-polskiemu.
-Świetnie sprawdza się w dużych klasach oraz w pracy z uczniami o różnym poziomie zdolności językowych.
-Oferuje nauczycielom pomocne materiały dodatkowe do każdej lekcji (Resource Bank z ćwiczeniami do kopiowania), testy i plany lekcji adekwatne do ich potrzeb.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/p-b/new-friends-2-podrecznik-dla-szkoly/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/p-b/new-friends-2-podrecznik-dla-szkoly/