Strażnicy zaginionego

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Z płomieni, mitów i cudów świata popularnej gry Kamień Władzy wyłania się drugi (po Mrocznej Studni) tom zapierającej dech w piersiach epickiej opowieści. Minęły dwa stulecia od chwili, kiedy zaginął kawałek Kamienia Władzy, część należąca do ludzi z Loerem. Już tylko nieliczni przedstawiciele żyjących na świecie skłóconych z sobą ras pamiętają, że w ogóle kiedyś istniał. Ale jest ktoś, kto nie zapomniał: Gustav, Lord Dominium, człowiek, który za cel życia postawił sobie odnalezienie zagubionego fragmentu.

Jabuilo | 2015-08-12
franky | 2015-08-05