Bodyguard: A Bad Boy Stepbrother Romance

Cykl: Snake Eyes (tom 1)
Wydawnictwo: Midnight Kisses
angielski
ew_cia

Oddałbym za nią życie. A oni są gotowi na złamanie mi karku. Każdy ma swoją gwiazdę w której jest zakochany po uszy. Moją jest Roxie Roberts. Każdy facet chce się z nią umówić, każda dziewczyna chce być jej najlepszą przyjaciółką. Doskonała burza talentów i piękna. Znałem ją zanim stała się sławna. Przed tym całym gównem, ona była moją przyrodnią siostrą, Dani. Piękną, zakazaną Deni...

Oddałbym za nią życie.
A oni są gotowi na złamanie mi karku.

Piękną, zakazaną Deni Roberts.

Myślałem, że nigdy już jej nie zobaczę. Opuściłem dom z niczym i wstąpiłem do wojska, by stać się kimś z kogo byłaby dumna. Zamiast tego, stałem się zabójcą dla najbardziej śmiercionośnej podziemnej organizacji na świecie, Snake Eyes. Nie dali mi dużego wyboru, ale nie mogłem tak dalej żyć. Upozorowywałem własną śmierć i ukrywałem się od tamtej pory, postanowiłem spędzić resztę moich dni odpokutowując za swoje grzechy.

Jakimś sposobem, Snake Eyes dowiedziało się, że nadal żyje. Nie mogą mnie namierzyć, więc sięgają po jedyną rzecz, która jest dla mnie cenna, by wywabić mnie z ukrycia.

Nie pozwolę im Cię skrzywdzić, Dani.
Nawet jeśli mnie to zabije.

Romans zawiera przemoc i sceny erotyczne, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych.

źródło okładki: https://www.amazon.com

k_a_s_i_a | 2017-05-15
Przeczytana: 15 maja 2017

Ciekawa książka wciąga od samego początku. Fox i Dani byli w sobie zakochani, ale jako że byli też przyrodnim rodzeństwem wiedzieli, że ich związek nie zostanie dobrze odebrany... W szczególności głównym problemem był ojciec Dani, który swoją drogą to niezły drań. Nie lubiłam go od samego początku.
Kiedy D&F spotykają się ponownie on stara się ją uchronić przed śmiercią lub porwanie... Człowiek który chce go wybawić z kryjówki za pomocą Dani nie cofnie się przed niczym aby dokonać swojego celu. Chce najbardziej schwytać Foxa. W całej tej kryminalnej strefie jest też miejsce oczywiście na miłość, gdyż ona cały czas wisi w powietrzu.

Josia80 | 2018-07-16
Beatka | 2018-06-13