Pockets 1 Students' Book 2cd Edition

Wydawnictwo: Pearson Education Limited
youstyna

Little Pockets dla 3-latków oraz Pockets dla 4-5-latków to seria skierowana do przedszkoli o większej liczbie godzin angielskiego. Kurs stworzony został przez autorów podręcznika Backpack i oferuje to, co niezbędne każdemu nauczycielowi prowadzącemu zajęcia z przedszkolakami: lekcje pełne zabaw nastawionych na naukę, optymalnie dostosowane do potrzeb najmłodszych uczniów. Powiększony format...

Powiększony format książek, różnorodne dodatki i praktykowana z sukcesami metodyka (warm-up, presentation, practice, application, assessment) sprawią, że lekcje angielskiego będą przyjemnością dla dzieci i dla nauczyciela.

Bogaty zbiór projektów umożliwia naukę przez aktywne uczestnictwo w procesie przyswajania języka.

Zawarte wśród dodatków piosenki, ćwiczenia ruchowe, zabawy z językiem angielskim zapewniają wszechstronny rozwój przedszkolaków.
Specjalnie opracowane lekcje z wykorzystaniem wydzieranych książeczek Tell-a-Story uczą dzieci właściwych zachowań i zwrotów.

Świat wyobraźni łączy się z realnymi sytuacjami z najbliższego otoczenia dzieci za sprawą przyjaznych rysunkowych bohaterów wspierających naukę, specjalnie dobranych, bajkowych tematów i fotograficznych kart obrazkowych.

źródło opisu: https://www.pearson.pl/angielski/katalog-sklep/prz...(?)

źródło okładki: https://www.pearson.pl/angielski/katalog-sklep/prz...»