New Voices 1 Workbook

Wydawnictwo: Macmillan
youstyna

"New Voices" to nowa wersja bestsellerowego kursu dla uczniów gimnazjum. Seria w pełni realizuje założenia podstawy programowej - zarówno dla poziomu III.0, jak i III.1. Jest zgodna z założeniami znowelizowanej ustawy oświatowej. "New Voices" doskonale przygotowuje do egzaminu gimnazjalnego oraz pozwala rozwinąć sprawności komunikacyjne w sytuacjach bliskich realiom nastolatków. Ćwiczenia...

Ćwiczenia Economy version - zawierają zadania utrwalające słownictwo i gramatykę wprowadzane w każdym z dziewięciu rozdziałów.

źródło opisu: http://bonito.pl/k-90565527-new-voices-1-zeszyt-cwiczen

źródło okładki: http://bonito.pl/k-90565527-new-voices-1-zeszyt-cwiczen