Akordy gitarowe dla bystrzaków

Tłumaczenie: Krzysztof Krzyżanowski
Seria: Dla Bystrzaków
Guitar Chords for Dummies (Accords de guitare pour les Nuls)
gitara, muzyka
poradniki
Gonzales

W prostocie tkwi siła Dowiedz się, jak: - grać ponad 600 akordów budowanych na wszystkich 12 dźwiękach, - doskonalić swoją technikę za pomocą szczegółowych fotografii pokazujących palcowanie każdego akordu, - eksperymentować z nowymi stylami, - odczytywać nazwy akordów oraz diagramy ilustrujące poszczególne wielodźwięki. Wszystkie akordy, które będą potrzebne komuś, kto chce...

W prostocie tkwi siła
Dowiedz się, jak:

- grać ponad 600 akordów budowanych na wszystkich 12 dźwiękach,
- eksperymentować z nowymi stylami,
- odczytywać nazwy akordów oraz diagramy ilustrujące poszczególne wielodźwięki.

Wszystkie akordy, które będą potrzebne komuś, kto chce zostać wspaniałym gitarzystą
Chcesz poznać akordy durowe i molowe, współbrzmienia określane mianem power chords, a także akordy zmniejszone? Nieskomplikowane opisy i czytelne fotografie towarzyszące każdemu akordowi oraz różne warianty akordów pasujące do rozmaitych zastosowań i stylów sprawią, że już wkrótce zyskasz wiedzę godną eksperta. Dzięki temu podręcznemu przewodnikowi poczujesz jako gitarzysta większą pewność siebie, a przy okazji zaczniesz wykorzystywać setki nowych akordów.

Stwórz idealne brzmienie — wykorzystaj fotografie, by za każdym razem odpowiednio ułożyć palce na gryfie.
Rozłóż akord na czynniki pierwsze — zrozum reguły teoretyczne kryjące się za konstrukcją akordów.
Korzystaj ze szczegółowych instrukcji wzbogaconych ilustracjami — zrób użytek z przewodnika po krzyżykach, bemolach, a także akordach durowych i molowych.
Poszerzaj swoje umiejętności — zwiększ swoją precyzję i rozwijaj technikę.

Otwórz tę książkę i znajdź:

- omówienie licznych akordów,
- szczegółowe fotografie ukazujące palcowanie każdego akordu,
- informacje pozwalające zgłębiać nowe brzmienia i style,
- wskazówki ułatwiające robienie postępów w grze na gitarze,
- instrukcje dotyczące czytania tabulatur.

Antoine Polin urodził się w Paryżu i jest absolwentem Berklee College of Music w Bostonie. Jest zawodowym gitarzystą oraz wykładowcą w Szkole Jazzu w Tours, gdzie uczy grać jazz na gitarze i prowadzi zajęcia z harmonii oraz dyrygowania.

źródło opisu: ebookpoint.pl

źródło okładki: www.empik.com