Ostatnie wyznanie Mabel Stark

Wydawnictwo: Rebis

Na początku XX wieku cyrk był najbardziej popularną formą rozrywki w Ameryce Północnej, a Mabel Stark, postać historyczna, największa treserka tygrysów wszech czasów, występowała w cyrku Barnum & Bailey.W tej powieści, pomyślanej jako fikcyjna autobiografia, ożywa jej dziwaczna historia, opowiedziana przez osiemdziesięcioletnią Mabel, która pragnie zrobić jeszcze jedną rzecz przed śmiercią: opowiedzieć o swoim ekscentrycznym życiu.

pinkunicorn | 2016-10-28
MrGuruLimited | 2016-09-25