Barbie. Księżniczka i piosenkarka

Seria: Barbie
Wydawnictwo: Egmont Polska
youstyna

Choć wydaje się, że życie księżniczki i piosenkarki musi być wspaniałe, to prawda okazuje się zupełnie inna Księżniczka Tori postanawia zmienić wszystko i zostać piosenkarką. W tym samym czasie gwiazda muzyki pop, Keira, chciałaby zejść ze sceny i zasmakować królewskiego życia. Dziewczyny zamieniają się rolami, lecz jak poradzą sobie w zupełnie innej rzeczywistości? Przekonaj się o tym, czytając tę książkę! Dzięki dołączonej zabawce poczujesz się jak w świecie Barbie!

źródło opisu: Egmont

źródło okładki: google