Sekretne życie zwierzaków domowych. Książeczka z naklejkami

Wydawnictwo: Znak
7 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
youstyna

Zastanawiasz się czasem, co porabia twój zwierzak , gdy nie ma cię w domu?

W tej książeczce znajdziesz mnóstwo układanek, gier i zagadek z naklejkami!

źródło opisu: Znak

źródło okładki: google

Wkp | 2016-12-14
Na półkach: Przeczytane, Współpraca

NAKLEJKI Z DOMOWYMI ZWIERZAKAMI I... NIE TYLKO

Kolejna z książkowych pozycji wspierających film „Sekretne życie zwierzaków domowych” wygląda bardzo niepozornie. Formatu A4, cienka, bardziej przypomina zeszyt niż typowy tomik, który można by postawić na półce. Ale za tą mało reprezentacyjną formą kryje sią całkiem sporo treści przedłużającej przyjemność kinowej przygody. I szybko zapomina się o jej wszelkich mankamentach, kiedy zabawa jest naprawdę przyjemna.

Całość mojej recenzji na portalu Sztukater https://sztukater.pl/ksiazki/item/19670-secret-life-of-pets-sticker-book.html

Skoro jestem już przy tej bajkowej tematyce i skoro dzięki poprzedniej recenzji wiecie już kim jest Maks i jego zwierzęcy przyjaciele to mam coś co powinno się Wam spodobać (albo raczej Waszym dzieciom) ;) Jest to książeczka z różnymi zadaniami. Sądzę, że zaciekawi ona zarówno te dzieciaki, które znają już historię o sekretnym życiu zwierzaków domowych, ale także te, które jeszcze nie miały okazji jej poznać. Nie ma bowiem potrzeby, aby znać dokładnie całą tę bajkę, bez tego też da się rozwiązać te wszystkie ćwiczenia.

Wewnątrz znajdziemy 32 strony pełne ciekawych zadań. Mamy tutaj na przykład łączenie zwierzaków z ich posłaniami, możemy zaprojektować miejsce do spania dla jednego z psiaków, możemy zaprojektować też pilota małej, słodkiej Bridget, jest też labirynt i liczenie patyków, jest dekorowanie tortu, szyfrowane słowa, rysowanie własnego komiksu, jest też sudoku, dorysowywanie ogonków i obroży, szukanie cieni, rysowanie według wzoru, kolorowanki, odpowiadanie na pytania,...

Na półkach