Sekretne życie zwierzaków domowych. Opowieść filmowa

Wydawnictwo: Znak
youstyna

Max prowadzi idealne pieskie życie: mieszka w nowojorskim apartamencie ze swoją właścicielką Katie, a w sąsiedztwie ma mnóstwo znajomych zwierzaków. Ale wszystko się zmienia, kiedy Katie przyprowadza do domu drugiego psa – Duke’a! Gdy Max i Duke zgubią się w mieście, będą musieli nauczyć się współpracować, by odnaleźć drogę do domu.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Od jakiegoś czasu dosyć głośno reklamowana jest bajka o sekretnym życiu zwierzaków domowych. Nie tak dawno pojawiła się w kinach, ale mam dla Was jeszcze lepszą wiadomość! Pojawiła się ona także w formie książki, a właściwie książek! Dzisiaj chciałabym napisać Wam kilka słów o opowieści filmowej, resztę pokażę Wam niedługo ;) Jesteście ciekawi?

"Opowieść filmowa" to oczywiście papierowa wersja bajki animowanej. Praktycznie niczym się nie różnią więc osobiście polecam najpierw przeczytać książkę, a dopiero potem zabrać się za oglądanie ekranizacji ;) My z synkiem własnie tak chcemy zrobić. Sądzę, że tak jest o wiele lepiej, ponieważ nie byłoby takiej frajdy z czytania kiedy znałoby się już całą historię... Ale wybór kolejności pozostawiam Wam, ja za to opowiem Wam co nieco o tej bajce, abyście sami przekonali się jaka jest ona świetna ;)

Głównym bohaterem jest tutaj psiak o imieniu Max. Wraz ze swoją właścicielką mieszkają w Nowym Jorku. Uwielbiają się wzajemnie, są najlepszymi...

HomemadeDynamite | 2017-09-26
Sylwia | 2017-01-03