Sekretne życie zwierzaków domowych. Opowieść obrazkowa

Wydawnictwo: Znak
6 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
youstyna

Poznaj Maksa i jego przyjaciół! Dowiedz się, co porabiają zwierzaki, kiedy nikogo nie ma w domu. Jak zareaguje rozpieszczony piesek Max, kiedy jego pani przyprowadzi do domu nowego czworonoga?

źródło opisu: http://www.empik.com/sekretne-zycie-zwierzakow-dom...(?)

źródło okładki: google

Wkp | 2016-12-14
Na półkach: Współpraca

KRÓTKA OPOWIEŚĆ O DOMOWYCH ZWIERZAKACH

Wraz z pojawieniem się w kinach nowego hitu od studia, które dało nam Minionki, „Sekretne życie zwierzaków domowych”, wysypały się na rynek dodatki. W tym wcale nie mała ilość książeczek. Zagadki, naklejki, opowieść filmowa... A czymże jest ta, zatytułowana po prostu „Opowieść obrazkowa”? Brzmi trochę jak komiks, sugeruje także przybliżenie fabuły popularnego filmu. Okładka bardziej wyraźnie mówi nam, że będzie to coś w stylu bajki. Może więc jakaś dodatkowa historia? Co się kryje za tym tytułem? Co ma do zaoferowania? I czy warto po niego sięgnąć?

Całość mojej recenzji na portalu Sztukater https://sztukater.pl/ksiazki/item/19671-secret-life-of-pets-deluxe-storybook.html

Na półkach: Znak emotikon

Dopiero do opowiadałam Wam o bardzo fajnej historii zwierzaków domowych, która właśnie pojawiła się w kinach. Wtedy była to opowieść filmowa czyli cała bajka tylko, że w wersji papierowej. Jednak książka, którą pokazałam Wam ostatnio nie jest jedyną, która trafiła do naszej domowej biblioteczki ;) Mamy drugą, w nieco innej wersji. Jest to opowieść obrazkowa. Jesteście ciekawi co w niej znajdziecie?

Tym razem zapraszam Was do poznania tylko małego fragmentu tej świetnej bajki. Sekretne życie zwierzaków domowych opowiada o Maxie, jego pani Katie, o kilkorgu jego przyjaciół, a także o nowym psie w domu Maxa i o szalonych, niebezpiecznych przygodach, które ich spotkały kiedy zgubili się na spacerze. Jednak w książce, którą dzisiaj mam okazję Wam zaprezentować nie ma tego wszystkiego. Nie ma całej historii lecz tylko, krótki jej fragment. Jaki? Już opowiadam :)

Narratorem jest tutaj Max czyli wesoły, sympatyczny psiak. Opowiada nam on o swojej pani, o tym jak bardzo się kochają, jak...

Na półkach