Z łowisk wielkopolskich

Wydawnictwo: Atra World
poradniki
Atra

Książka Z łowisk wielkopolskich autorstwa księdza Ludwika Niedbała to cykl barwnych, ciekawych i pouczających opowiadań łowieckich z ziemi wielkopolskiej. Stanowią one bezpośrednią relację z przeżyć, wzruszeń i przygód łowieckich autora, w dodatku z elementami autentycznej gwary tego regionu wzbogaconej słownictwem łowieckim. Czytelnik towarzyszy autorowi w wędrówkach po wielkopolskiej kniei, dzieli z nim emocje polowania na różne gatunki zwierząt i wraz z nim cieszy się pięknem ojczystej przyrody.

Publikacja przeznaczona zwłaszcza dla młodych adeptów sztuki łowieckiej zawiera wiele informacji praktycznych i wskazówek przydatnych wszystkim pragnącym oddać się czynnie łowieckiej pasji.