Big English 2 Pupil's Book

Wydawnictwo: Pearson Education Limited
youstyna

Big English to nowy, siedmiopoziomowy kurs dla dzieci w wieku 6-12 lat, które uczą się angielskiego w intensywny sposób. Kurs ma niezwykle kolorową szatę graficzną, pełną rysunków i fotografii i stawia na naukę przez zabawę. Zawiera mnóstwo gier, piosenek i motywujących tematów. Wykorzystuje naturalną ciekawość świata dzieci, wprowadzając w każdym rozdziale lekcje typu CLIL (Content and Language Integrated Learning), zawierające elementy międzyprzedmiotowe. Mocnym atutem Big English jest nacisk na samoocenę i ewaluację (Assessment for Learning) - nauczyciel pomaga uczniom dostrzec ich postępy i zaszczepia w nich poczucie sukcesu. Kurs wspomaga także rozwój umiejętności 21 wieku, takich jak bycie kreatywnym, myślenie krytyczne czy współpraca w grupie.
Przeznaczony jest dla grup z większą liczbą godzin angielskiego.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/p-b/big-english-2-pupils-book-podrecznik/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/p-b/big-english-2-pupils-book-podrecznik/