Password 2 Student's Book

Wydawnictwo: Macmillan
popularnonaukowa
youstyna

Password to nowa czteroczęściowa seria stworzona z myślą o polskich licealistach uczących się języka angielskiego. Kurs wspiera polskiego ucznia w problematycznych dla niego obszarach oraz zapewnia sukces na maturze nawet tym uczniom, którzy podejmują decyzję o wyborze poziomu egzaminu dopiero w klasie trzeciej. W podręczniku uwzględniono również potrzeby uczniów realizujących rozszerzony zakres podstawy programowej w szkole ponadgimnazjalnej.

Warto wiedzieć:

• Password zawiera zadania egzaminacyjne oraz uczy umiejętności wymaganych na maturze podstawowej i rozszerzonej, już od pierwszej części kursu;

• utrwala struktury leksykalno-gramatyczne poprzez różnorodne zadania na znajomość środków językowych, w tym w formacie maturalnym;

• wspiera polskiego ucznia poprzez zadania zwracające uwagę na typowo polskie błędy, często mylone wyrazy oraz podpowiedzi w otwartych zadaniach dyskusyjnych;

• proponuje elastyczne rozwiązanie dla osób o zróżnicowanym poziomie znajomości języka zadania Challenge wprowadzają trudniejszy materiał z zakresu słownictwa, gramatyki i umiejętności językowych.

źródło opisu: http://bonito.pl/k-90566665-password-2-podrecznik-wieloletni-cd

źródło okładki: http://bonito.pl/k-90566665-password-2-podrecznik-wieloletni-cd