Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Wydawnictwo: Preston Publishing
języki obce, angielski
popularnonaukowa
youstyna

Książka ta jest kontynuacją części pierwszej. Przygotowana została dla osób na poziomie podstawowym. Moga z niej również korzystać ci, którzy są już na wyższym poziomie i chcą powtórzyć podstawowe zagadnienia gramatyczne (poziom ponadpodstawowy A2). Zawiera płytę CD (mp3) z ponad 5 godzinami nagrań do ćwiczenia mówienia i wymowy. Książka idealna dla samouków i osób, które chcą powtórzyć i...

Książka idealna dla samouków i osób, które chcą powtórzyć i uporządkować materiał gramatyczny na poziomie podstawowym plus. Dzięki niej:
• uzyskasz proste wskazówki, dotyczące użycia przydatnych w życiu codziennym zwrotów i wyrażeń,
• otrzymasz wyjaśnienie najważniejszych zasad gramatycznych,
• dowiesz się, jak unikać najczęściej popełnianych błędów,
• poćwiczysz wymowę, rozumienie ze słuchu i płynność mówienia (płyta CD).

Książka zawiera:
• zasady i przykłady użycia m.in.: czasów teraźniejszych, zaimków, czasu przyszłego (will), czasu przeszłego Past Simple i Past Continuous, czasowników nieregularnych, stopnia wyższego i najwyższiejszytch przymiotników, First Conditional, czasowników modalnych: can, should, would like, porównanie ‘will’ i ‘going to’, ‘anything, something, nothing', ‘too, enough’ i innych,
• ponad 1200 zdań języka mówionego opracowanych według zagadnień gramatycznych dla potrzeb uczących się na poziomie ponadpodstawowym (A2),
• wskazówki i objaśnienia, które wspomogą zrozumienie zagadnień i przyswajanie wiedzy,
• prosty i przejrzysty układ, zachęcający do ćwiczeń i umożliwiający sprawdzanie błędów oraz przyswajanie dodatkowej wiedzy,
• płytę CD (mp3) z nagraniami wszystkich zdań (lektorzy natywni) do ćwiczenia rozumienia ze słuchu i umiejętności mówienia w dwóch wersjach: polsko-angielskiej i angielskiej.

Książka jest jak osobisty nauczyciel, przetestujesz z nią swoją wiedzę, otrzymasz wskazówki dotyczące użycia, ciekawostek językowych i często popełnianych błędów. Z płytą poćwiczysz wymowę i płynność mówienia.

źródło opisu: www.prestonpublishing.pl

źródło okładki: www.prestonpublishing.pl