Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
Zgłosuj na książki roku 2017

Hidden

Cykl: Alex Verus (tom 5)
Wydawnictwo: Orbit
0 (0 ocen i 0 opinii) Zobacz oceny
10
0
9
0
8
0
7
0
6
0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Edytuj książkę
szczegółowe informacje
tytuł oryginału
Hidden
data wydania
ISBN
9780425264942
liczba stron
352
słowa kluczowe
urban fantasy, magia, Londyn
język
angielski
dodała
Marsza

The fifth novel in this compelling urban fantasy series featuring Alex Verus, the Camden-based mage who just can't stay out of trouble despite his ability to see the future. Perfect for fans of Jim Butcher or Ben Aaronovitch. NEVER LOOK BACK Alex Verus is a diviner who can see probable futures - a talent that's gotten him and his friends out of many a tough scrape. But what happens when...

The fifth novel in this compelling urban fantasy series featuring Alex Verus, the Camden-based mage who just can't stay out of trouble despite his ability to see the future. Perfect for fans of Jim Butcher or Ben Aaronovitch.
NEVER LOOK BACK

Alex Verus is a diviner who can see probable futures - a talent that's gotten him and his friends out of many a tough scrape. But what happens when someone doesn't want Alex's help?

Alex's friend, the life mage Anne, distanced herself from him when she found out about his past as a Dark apprentice. Now she's in serious trouble, but wants nothing to do with him. Alex has to start wondering if Anne's problem is really with him - or if there's a secret she's trying to hide.

On top of that, rumours are swirling around London that Alex's former master may be back in town. Alex has no idea what his agenda may be, or who it involves...

 

źródło opisu: https://www.littlebrown.co.uk/Books/detail.page?isbn=9780356502311

źródło okładki: https://www.littlebrown.co.uk/Books/detail.page?isbn=9780356502311

pokaż więcej

Brak materiałów.
Już teraz nowa funkcja: pakiety. Dowiedz się więcej jak kupić kilka książek w najlepszej cenie >>>
Trwa wyszukiwanie najtańszych ofert.
Dodaj dyskusję
Dyskusje o książce
    Obecnie jeszcze nie ma dyskusji powiązanych z tą książką.
Sortuj opinie wg
Opinie czytelników (1)
 Pokaż tylko oceny z treścią
książek: 481
Marsza | 2016-09-27
Na półkach: Przeczytane
Przeczytana: 13 września 2016
Moja Biblioteczka
Jeżeli chcesz dodać książkę do biblioteczki, wybierz półkę, oceń lub napisz opinię.
Przeczytane
loading
Cytaty z książki
Inne książki autora
więcej książek tego autora
Na półkach
pokaż wszystkie
zgłoś błąd zgłoś błąd