Malowanka Dziennik Dobrych Zdarzeń

Wydawnictwo: Edipresse
8 (3 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
popularnonaukowa
LubimyCzytać

To jest Dziennik Dobrych Zdarzeń. Uczy pozytywnego myślenia. Zacznij od prostego ćwiczenia. Codziennie zapisuj w tym Dzienniku wszystko to, co jest dobre, piękne i radosne. Sama zobaczysz jak wspaniale rośnie w tobie Nowy Początek do fantastycznie szczęśliwego życia.

źródło opisu: http://hitsalonik.pl/produkt/malowanka-dziennik-dobrych-zdarzen

źródło okładki: http://hitsalonik.pl/produkt/malowanka-dziennik-dobrych-zdarzen

Monka | 2016-12-31
Przeczytana: 31 grudnia 2016

... zawsze byłam osobą pogodną i uśmiechniętą ... przez różne wydarzenia w ostatnim czasie, które miały miejsce w moim życiu trochę przygasłam ... pomyślałam, że dzięki temu dziennikowi mam okazję znowu nabrać blasku ... przypomnieć sobie jak to jest myśleć tylko i wyłącznie pozytywnie ... Interaktywna malowanka. Dziennik dobrych zdarzeń to książka pełna malowanek z duszą, które ćwiczą pozytywne myślenie ... codziennie należy do niej zaglądnąć i zapisać wszystko to, co w naszej ocenie jest piękne, dobre, miłe, sympatyczne i radosne ... wszystko to z czego danego dnia jesteśmy dumni ... po jakimś czasie systematycznych zapisów zaczynamy myśleć pozytywnie ... nic nas nie przeraża ... żadne zmiany ani życiowe perturbacje nie powodują palpitacji serca ... wszędzie widzimy jasną stronę życia ... niby nic nowego, bo psychologia proponuje nam podobne ćwiczenia już od jakiegoś czasu, ale za to jaka ciekawa forma :-) ... Interaktywna malowanka Beaty Pawlikowskiej cudownie wygląda na półce w...

chiyome | 2016-10-28
Przeczytana: 28 października 2016

Całość sprawa dobre wrażenie. Jest wykonane starannie. Kartki są grubsze niż zwykły biały papier, ale karton to też nie jest. Cienkopisy lekko przebijały na drugą stronę. Beata Pawlikowska jest autorką wszystkich rysunków. Kolorowanka jest utrzymana w radosnym tonie. Jeśli ktoś potrzebuje uspokojenia myśli, odpoczęcia od codzienności i wyłuskaniu z dnia tego, co dobre, polecam „Dziennik dobrych zdarzeń”.

IczerwoneSzpilki | 2017-01-30
Przeczytana: 06 grudnia 2016

Czyż te cytaty nie mówią same za siebie?
W książce Beaty Pawlikowskiej jest wiele miejsca na nasze zapiski, na nasze drobne, dobre sprawy o których chcielibyśmy długo pamiętać. Zapisując nasze zdarzenia z życia, z dnia codziennego, koncentrując się tylko na tych dobrych, jesteśmy w stanie zobaczyć, jak wiele dzieje się dobrego wokół nas. Z reguły nie dostrzegamy dobrych chwil, koncentrując się głównie na tych złych, przykrych. Ta niepozorna malowanka pomoże w dostrzeżeniu rzeczywistości z tej lepszej strony, pomoże widzieć i doceniać pozytywne strony naszego życia, budować pozytywne myślenie, koncentrować się na tym, co przynosi nam szczęście, nadzieję i radość. "Uśmiech nieznajomego, tęcza na niebie, słodka mandarynka, nowy pomysł, iskierka nadziei, inspirująca książka (...)" i wiele innych rzeczy przecież nas cieszy prawda? Dlaczego by nie zwracać na te naprawdę maleńkie rzeczy, by nasze życie nabrało nowych barw? Ja jestem za a Wy? Od dziś ta malowanka to moje "dobre...

jezynka18 | 2017-10-15
Anna-Mirosława | 2017-08-19