Hiszpański W podróży 100 fiszek

Wydawnictwo: Edgard
popularnonaukowa
youstyna

Hiszpański 100 fiszek W podróży to wygodny zestaw 100 słówek i wyrażeń najbardziej przydatnych w podróży. Dzięki fiszkom bez problemu zrobisz zakupy, zamówisz obiad w restauracji czy zapytasz o drogę. Przykładowe zdania dołączone do każdego słówka mogą stanowić również praktyczne rozmówki, zawsze przydatne w podróży. Doskonałym uzupełnieniem nauki są nagrania mp3 do nauki wymowy oraz program komputerowy z ćwiczeniami utrwalającymi materiał. Zestaw jest przeznaczony dla początkujących i średnio zaawansowanych.

W skład zestawu wchodzą:

- fiszki z przydatnymi słówkami, wyrażeniami i zdaniami przydatnymi podczas podróży

- nagrania wymowy native speakerów (do pobrania)

- program komputerowy z ćwiczeniami oraz możliwością generowania playlisty nagrań do odsłuchania na każdym odtwarzaczu (do pobrania)

- kolorowe przegródki, które umożliwiają systematyczną naukę wszystkich słówek

Wygodny zestaw:

- do kieszeni