Uczę się hiszpańskiego śpiewająco 3-6 lat

Wydawnictwo: Nowela
youstyna

Dzięki tej książeczce i dołączonej do niej płycie CD naukę języka hiszpańskiego będzie mógł rozpocząć nawet trzylatek. Uczymy maluchy poprzez zabawę i piosenkę – wiadomo przecież, że im wcześniej rozpocznie się naukę języka obcego, tym szybciej i trwałej udaje się go przyswoić. Aby ułatwić Waszemu dziecku pierwsze kontakty z językiem hiszpańskim, każdy z zaproponowanych tematów podzielony...

Aby ułatwić Waszemu dziecku pierwsze kontakty z językiem hiszpańskim, każdy z zaproponowanych tematów podzielony został na dwie częśći:
Część pierwsza to piosenka śpiewana przez dzieci. Towarzyszy jej objaśnienie najważniejszych słów.
W części drugiej pojawia się piosenka w wersji karaoke – dziecko samo może śpiewać piosenkę lub jej fragmenty. Melodii towarzyszą – w formie zabawy – dodatkowe ćwiczenia.

źródło opisu: Nowela

źródło okładki: google