Club Prisma A2/B1 Libro de ejercicios

Wydawnictwo: Nowela
popularnonaukowa
youstyna

Club Prisma to kurs języka hiszpańskiego dla gimnazjalistów. Materiał nauczania zamieszczony w czterech kolejnych tomach obejmuje poziomy kompetencji językowych od A1 do B1, wskazane w Europejskim sytemie opisu kształcenia językowego Podręcznik odpowiada nowej podstawie programowej ogłoszonej przez MEN w grudniu 2008 roku. - Kurs umożliwia wyposażenie ucznia w umiejętności i strategie...

- Kurs umożliwia wyposażenie ucznia w umiejętności i strategie konieczne do funkcjonowania i komunikowania się w środowisku hiszpańskojęzycznym
- W każdej jednostce dydaktycznej zamieszczono informacje o kuturze Hiszpanii i krajów hiszpańskojęzycznych, ćwiczenia z wykorzystaniem internetu oraz materiały do rozwijania strategii uczenia się, w tym portfolio językowe
- Do podręcznika dołączone jest CD audio
- Przewodnik metodyczny zawiera dodatkowe materiały dydaktyczne gotowe do powielenia
- Uzupełnieniem kursu są ćwiczenia online umieszczone w internecie, które każdy uczeń może wykonać, posługując się własnym kodem dostępu nadanym mu przez nauczyciela
- Dla nauczyciela natomiast przygotowano w formie teczki specjalny zestaw dodatkowych materiałów, które pomogą mu urozmaicić lekcję i zainteresować uczniów omawianym tematem.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/p-b/club-prisma-a2-nivel-elemental-libro/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/p-b/club-prisma-a2-nivel-elemental-libro/