Zgłosuj na książki roku 2017

ELE Actual A2 Libro del alumno

Wydawnictwo: Nowela
popularnonaukowa
youstyna

ELE Actual` to kurs oparty na komunikacyjnym podejściu do nauki języka, przeznaczony dla młodzieży i dorosłych. Kurs skoncentrowany jest na uczniu, pozwala nauczycielowi na dostosowanie pracy na zajęciach do potrzeb i możliwości uczniów. Dużą wagę przywiązuje się do kreatywności uczących się. Podręcznik `ELE Actual A2` jest zgodny z ESOKJ i programem nauczania Instytutu Cervantesa. Składa się...

Podręcznik `ELE Actual A2` jest zgodny z ESOKJ i programem nauczania Instytutu Cervantesa. Składa się z trzech bloków, w każdym z nich znajduje się 5 lekcji i powtórka materiału.
W części zatytułowanej `Descubre Espana y América Latina` znajdują sie nawiązania do zagadnień tematycznych i językowych z poszczególnych lekcji, uwzględniony jest także kontekst socjokulturowy Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej. W części tej zawarte są także dodatkowe ćwiczenia, pozwalające utrwalić zdobytą wiedzę.
Część zatytułowana `Recuerda` omawia zagadnienia językowe i gramatyczne, poruszane w podręczniku.
W części `Materiales complementarios` zawarte są dodatkowe materiały, jak również rady, dotyczące procesu uczenia (się).
Na końcu książki zanjdują się podsumowanie gramatyki i wielojęzyczny słowniczek .
Do książki dołączone są 2 płyty CD.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/p-b/ele-actual-a2-podrecznik-libro-del/?m=1/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/p-b/ele-actual-a2-podrecznik-libro-del/?m=1/