Clan 7 Con iHola, amigos! Nivel 4

Wydawnictwo: Nowela
popularnonaukowa
youstyna

Kurs składa się z czterech podręczników, obejmujących poziomy A1 (części pierwsza i druga) i A2 (części trzecia i czwarta) zgodnie z ESOKJ. Każda część serii Clan 7 składa się z podręcznika wraz z płytą CD-ROM, zeszytu ćwiczeń oraz przewodnika metodycznego dla nauczyciela z płytą CD-ROM. Treść kursu została opracowana przy merytorycznym wsparciu Instytutu Cervantesa. Kurs Clan 7 uczy przez zabawę, wykorzystując piosenki, gry i ilustrowane historie w atrakcyjny i przystępny sposób. Seria prezentuje kulturowe bogactwo świata hiszpanojęzycznego, a także rozwija umiejętności językowe przez zróżnicowane zadania praktyczne.

Podręcznik składa się z 9 rozdziałów, których zawartość odpowiada założeniom Plan curricular Instytutu Cervantesa. Rozwinięcie tych treści znajduje się w kursie interaktywnym !Hola, amigos!, zatwierdzonym przez Instytut Cervantesa we współpracy z Uniwersytetem Alberta w Kanadzie. Każdy z rozdziałów podzielony jest na trzy części. Do podręcznika dołączony jest komiks podsumowujący omówiony materiał za pomocą różnorodnych historii.
CD-ROM !Hola, amigos! składa się z 9 rozdziałów, które wspomagają pracę z podręcznikiem i zeszytem ćwiczeń przez multimedialną aktywizację uczniów.
Atutem całej serii jest nacisk na nauczanie języka hiszpańskiego oparty na aktywnej obserwacji, udziale w zabawach i grach poprzez śpiew, rysunek i prace manualne. Historie dotyczące państw hiszpanojęzycznych opowiedziane przez 9 barwnych postaci z 9 państw obszaru hiszpanojęzycznego umożliwiają poznanie historii i kultury tej części świata. Całość wsparta narzędziami interaktywnymi zapewnia ciągły rozwój umiejętności uczniów z zakresu nauki języka obcego.

źródło opisu: http://aros.pl/ksiazka/clan-7-con-hola-amigos-4-podrecznik

źródło okładki: http://aros.pl/ksiazka/clan-7-con-hola-amigos-4-podrecznik