Gente Joven 1 A1

Wydawnictwo: LektorKlett
popularnonaukowa
youstyna

Gente Joven Nueva Edición to seria podręczników dla uczniów w wieku 12–15 lat, rozpoczynających naukę języka hiszpańskiego w ramach zajęć szkolnych i zgodna z Planem Curricular del Instituto Cervantes (PCIC). Gente Joven Nueva Edición – wydanie międzynarodowe przeznaczone jest dla młodzieży uczącej się w szkołach językowych. Oprócz wydania międzynarodowego dostępne jest wydanie szkolne...

Gente Joven Nueva Edición – wydanie międzynarodowe przeznaczone jest dla młodzieży uczącej się w szkołach językowych. Oprócz wydania międzynarodowego dostępne jest wydanie szkolne uwzględniające wytyczne MEN zawarte w znowelizowanej ustawie oświatowej w tym m.in. zasadę wieloletniości.

Zobacz także wydanie szkolne

Podręcznik Gente Joven Nueva Edición oferuje:

– podejście zadaniowe – w każdym rozdziale uczniowie mają do zrealizowania końcowy projekt, który wykonują wspólnie,

– podział na sekcje, które pomagają uczniowi w procesie nauki języka. Ćwiczone są w szczególny sposób: gramatyka, leksyka i fonetyka, istotne w ciągu całego procesu nauki,

– liczne ćwiczenia systematyzujące oraz dodatkowo opracowane zadania ewaluacyjne sprawdzające postępy uczniów w nauce.

Każdy tom serii Gente Joven Nueva Edición zawiera:

– spis treści zgodny z Plan Curricular del Instituto Cervantes,

– specjalnie opracowane ciekawe teksty, których zadaniem jest zmotywowanie ucznia i zainteresowanie go dużą ilością informacji realioznawczych,

– doskonale zilustrowane zagadnienia leksykalne,

– ćwiczenia doskonalące wymowę i ilustrujące zagadnienia fonetyczne,

– część gramatyczną w każdym rozdziale, a oprócz tego podsumowanie zagadnień gramatycznych (Resumen gramatical) oraz komunikacyjnych (Recursos para la comunicación) na końcu podręcznika,

– zadania ewaluacyjne, dzięki którym nauczyciel może sprawdzić postępy uczniów.

Kurs składa się z 4 tomów:

Gente joven Nueva edición 1 – A1.1

Gente joven Nueva edición 2 – A1.2–A2.1

Gente joven Nueva edición 3 – A2.2

Gente joven Nueva edición 4 – B1 – ukaże się w 2016 r.

źródło opisu: http://bonito.pl/k-90317607-gente-joven-1-podrecznik-cd

źródło okładki: http://bonito.pl/k-90317607-gente-joven-1-podrecznik-cd