Hiszpański dla dzieci 6-8 lat Ćwiczenia Jesień

Wydawnictwo: Literat
youstyna

Edukacyjna książka dla dzieci zawiera różnorodne ćwiczenia ułatwiające naukę języka hiszpańskiego (oraz – dodatkowo – angielskiego). Dziecko pozna i łatwo przyswoi pisownię i wymowę podstawowych słów hiszpańskich dotyczących jesieni. Znajdzie tu również minisłowniki hiszpańsko-polski i angielsko-polski. Książkę opracowały doświadczone nauczycielki hiszpańskiego i angielskiego, specjalizujące się w nauczaniu początkowym.

źródło opisu: Literat

źródło okładki: google