7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
wiersze dla dzieci

W tej serii znajdziecie Państwo książki najbardziej lubianych i najchętniej czytanych polskich autorów, przeznaczone dla dzieci z młodszych klas szkoły podstawowej. Dla tych - które same umieją już czytać i dla tych - którym w podróżach po literaturze towarzyszyć będą dorośli. Autorzy naszych książeczek wiedzą z doświadczenia, że wspólne czytanie zbliża pokolenia.
Wanda Chotomska

źródło opisu: Wydawnictwo Jaworski

źródło okładki: https://merlin.pl/zlote-smoki-zofia-beszczynska/2082457/

Zbiór przepięknie zilustrowanych niezmiernie czarujących wierszy dla dzieci. Trzy punkty odjęłam za jakość edytorską (kredowy papier i literówki).
Z racji moich zainteresowań literaturą dziecięcą oraz w związku z tym, że jestem już osobą dorosłą, najbardziej przypadł mi do gustu ten oto utwór:

GDYBYM

gdybym była kotem