Ortografia co do głowy trafia

Seria: Wesoła Szkoła
Wydawnictwo: Harmonia
Marek

Jest to książka opracowana z myślą o uczniach i wszystkich tych, którzy nie chcą popełniać błędów ortograficznych. Zostało w niej w przejrzysty sposób omówionych około 200 haseł. Podane są zasady powszechnie znane, ale też wiele nowych, np. wró- na początku wyrazów, ch w cząsteczce -arch-. Każde hasło jest zilustrowane licznymi przykładami, a często także zabawnymi rysunkami. W nauce ortografii pomogą zabawne historyjki, zagadki, a także ciągi wyrazowe, skojarzenia ortograficzne itp.

źródło opisu: empik.com

źródło okładki: zdjęcie autorskie