Zgłosuj na książki roku 2017

Węgry. Twój przewodnik Michael's.

Seria: Twój przewodnik Michael''s
Wydawnictwo: Europa
The new Michael's guide. Hungary
Węgry, Przewodniki
Marek

Twój Michael's - przewodnik po Węgrzech - dostarcza najbardziej aktualnych i praktycznych informacji potrzebnych współczesnemu turyście. Szczegółowe dane na temat historii, kultury i obyczajów uczynią Twoją podróż nadzwyczaj przyjemną i pożyteczną. Proponowane przez przewodnik hotele, restauracje, sklepy, muzea, połączenia komunikacyjne oraz wszelkie usługi, z jakich korzysta podróżny, dają Ci...

Proponowane przez przewodnik hotele, restauracje, sklepy, muzea, połączenia komunikacyjne oraz wszelkie usługi, z jakich korzysta podróżny, dają Ci pewność, że zawsze i wszędzie będziesz się czuł jak u siebie w domu.
Twoje przewodniki Michael's - rekomendowane przez Polską Izbę Turystyki - to ciekawy tekst, uzupełniony kolorowymi mapami i ilustracjami - łatwe w użyciu, opracowane w sposób maksymalnie jasny i przejrzysty, tak abyś mógł najlepiej wykorzystać czas pobytu.

źródło opisu: Wydawnictwo Europa, 1997

źródło okładki: zdjęcie autorskie