Dbamy o kota

Wydawnictwo: CIBET
Complete book of cat care
kot
poradniki

Książka pomoże uporać się z większością problemów, pojawiających się przed właścicielami kotów. Zarówno dorosły, jak i młodociany miłośnik tych zwierząt znajdzie tu wiadomości dotyczące wyboru właściwej rasy, wychowania kota, opieki zdrowotnej, zasad udzielania pierwszej pomocy i rozrodu kotów. Wspaniałe walory informacyjne posiada zwłaszcza dział książki, w którym zamieszczono systematyczny przegląd kocich problemów zdrowotnych. Ponad 250 kolorowych zdjęć sprawia, że do książki czytelnik chętnie wraca, kiedy tylko potrzebuje porady.

źródło opisu: Cibet

źródło okładki: Zdjęcie autorskie