Na Cichej. Osiemdziesiąt lat Stadionu Ruchu Chorzów (1935-2015)

Wydawnictwo: Miejski Dom Kultury „Batory” w Chorzowie
Ruch Chorzów, Stadion, Cicha 6,
sport
Kuklok

Na Cichej, to książka zarówno dla tych, którzy regularnie pojawiają się na stadionie Ruchu Chorzów, jak i dla tych, którzy większość wydarzeń związanych z tym legendarnym miejscem znają z opowiadań. Jedni i drudzy będą zaskoczeni, jak wiele przez minione 80 lat działo się na obiekcie położonym w Chorzowie Batorym przy ulicy Cichej 6. Kilkadziesiąt opowieści zilustrowanych zostało unikalnymi fotografiami. Autorzy przypominają najciekawsze mecze,
przełomowe momenty, niebanalne postaci, a także podejmują wiele interesujących tematów dalekich od piłki nożnej, z którą powszechnie kojarzy się jeden z najsłynniejszych obiektów sportowych w Polsce.

Tytuł: Na Cichej. Osiemdziesiąt lat Stadionu Ruchu Chorzów (1935-2015)
Praca zbiorowa: Rafał Zaremba, Andrzej Godoj, Grzegorz Joszko, Dariusz Leśnikowski, Wojciech Krzystanek
Data wydania: 23.09.2016
Wydawca: Miejski Dom Kultury "Batory" w Chorzowie