Polska na weekend

Wydawnictwo: Pascal
Marek

Trasy starannie skomponowane z zabytków, kolekcji muzealnych, krajobrazów, szlaków turystycznych, parków, przyjemności dla dzieci, imprez kulturalnych, muzycznych, folklorystycznych i innych atrakcji. Gdzie jeść, gdzie spać, gdzie szukać informacji. Każda trasa to dwa dni zwiedzania i wypoczynku, które rozwinąć można w dłuższy pobyt. Miejsca znane z wycieczek szkolnych i arcyciekawe perły z...

Trasy starannie skomponowane z zabytków, kolekcji muzealnych,
krajobrazów, szlaków turystycznych, parków, przyjemności
dla dzieci, imprez kulturalnych, muzycznych, folklorystycznych
i innych atrakcji.
Gdzie jeść, gdzie spać, gdzie szukać informacji.
Miejsca znane z wycieczek szkolnych
i arcyciekawe perły z dala od ubitych szlaków.

źródło opisu: Wydawnictwo Pascal, 1998

źródło okładki: zdjęcie autorskie