Zgłosuj na książki roku 2017

Poznaję i rozumiem świat 1 Karty pracy

Wydawnictwo: Harmonia
youstyna

Jest to jedna z części serii "Poznaję i rozumiem świat". Cała seria składa się z 4 teczek i przewodnika dla nauczyciela. Komplet "Poznaję i rozumiem świat" zaplanowany jest na jeden rok szkolny. Publikacja jest przeznaczona dla nauczycieli i terapeutów pracujących z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną oraz sprzężeniami w przedszkolach specjalnych i integracyjnych oraz zespołach...

Publikacja jest przeznaczona dla nauczycieli i terapeutów pracujących z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną oraz sprzężeniami w przedszkolach specjalnych i integracyjnych oraz zespołach rewalidacyjno-wychowawczych. Materiał może być także wykorzystywany w pracy z dziećmi wymagającymi wczesnego wspomagania rozwoju.
Praca z kartami angażuje zmysły, w szczególności zmysł dotyku (malowanie palcami, praca z wykorzystaniem różnorodnych mas i materiałów, rozsmarowywanie kleju palcami). Wielkość i realizm materiału graficznego ułatwi dziecku przejście z konkretnych przedmiotów na kartę pracy.

źródło opisu: http://bonito.pl/k-40878920-poznaje-i-rozumiem-swiat-1-karty-pracy

źródło okładki: http://bonito.pl/k-40878920-poznaje-i-rozumiem-swiat-1-karty-pracy