Albo albo Kazirodztwo Uwiedzenie

Wydawnictwo: ENETEIA Wydawnictwo Psychologii i Kultury
youstyna

W zeszycie m.in.: Kazimierz Pajor – Interpretacja symboliki kazirodczej w psychologii głębi; Ewa Machut-Mendecka – Oblicza cywilizacji (na podstawie współczesnej prozy arabskiej); Paweł Fijałkowski – Porwani za młodu. Przyczynek do obyczajowości starożytnych Dorów; Ewa Pisarska – Zakorzenienie i tożsamość w antropologicznym projekcie Ericha Fromma; Artur Rumpel – Grób i ślub w pieśni...

W zeszycie m.in.:
Kazimierz Pajor – Interpretacja symboliki kazirodczej w psychologii głębi;
Artur Rumpel – Grób i ślub w pieśni ludowej;
Zenon Waldemar Dudek – Uwiedzenie przez Animę. Władza i manipulacja.