Naturalne sposoby leczenia alergii. Bezpieczne metody samoleczenia w różnych postaciach alergii

Wydawnictwo: Elipsa
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Natural Remedies for Allergies. Safe self-help measures for treating a wide range of modern allergies.
poradniki
Tiger

Pięknie ilustrowana i pełna pożytecznych rad książka, którą powinny przeczytać miliony ludzi ze skłonnością do alergii. Książka jest źródłem wiadomości na temat naturalnych sposobów ograniczenia ryzyka sprowokowania reakcji alergicznej, a także metod samopomocy.

źródło opisu: Wydawnictwo Elipsa

źródło okładki: https://merlin.topmall.ua/media/300x452/000/003/804/56ba61f725258.jpg

Tiger | 2016-09-23
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 22 września 2016

Dobra książka, która niestety nie wyczerpuje maksymalnie tematu, ale na pewno pomaga odnaleźć rośliny i mieszanki ziół, które są w stanie zmniejszyć nasilającą się alergię.

Wucoff | 2016-11-03
Na półkach: Przeczytane, 2016