Cień z Ashland

Seria: Kameleon
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Shadow of Ashland
powieść,

Powieść zwodnicza, taka, która rozpoczyna się i kończy zwyczajnie, lecz obfituje w niezwykłe wydarzenia. Po części romans, po części niemal kryminał, po części "wspomnienie minionych wydarzeń". Terence Green, pisarz obdarzony umiejętnością sprawnego prowadzenia fabuły, zręcznie połączył owe trzy części, tworząc ciepłą, zajmującą powieść. Zaskoczenie roku. Bogata ewokacja małomiasteczkowego...

Zaskoczenie roku. Bogata ewokacja małomiasteczkowego klimatu Kentucky z roku 1934, której zakończenie jest całkowicie nieprzewidywalne. Podróż w czasie oraz w głąb ludzkiego serca.

Carolina | 2016-04-17
mk1976 | 2016-03-06