Yorokobi wa Hiza no Ue

Wydawnictwo: Houbunsha
komiksy
japoński
green_artist

Orito Kuoki pracuje w knajpie swojej mamy i pewnego wieczoru spotyka Mitsuru, brata swojego przyjaciela ze studiów. Mitsuru prosi chłopaka, żeby zachował w tajemnicy jego obecność w takim miejscu, a obietnice pieczętuje pocałunkiem, rozbudzając skrywane przez chłopaka uczucia. Tak oto rozpoczyna się związek Orito i Mitsuru pełen namiętnych chwil, który jednak musi stawić czoła drobnym, lecz niezmiernie ważnym dla obu problemom.

Na półkach