Kobieta zmienną jest. Wydanie 2

Wydawnictwo: GWP Sp. z o.o.
youstyna

Czy dawne mądrości ludowe i przysłowia mogą mieć coś wspólnego z psychologią? Okazuje się, że bardzo wiele, bo to właśnie w nich kryje się źródło wiedzy o społeczeństwie, uczuciach czy ludzkich nawykach. Profesor Wojciszke z humorem i szczyptą ironii przekłada tradycyjne porzekadła na współczesny język. Książka zabiera nas w wyjątkową, fascynującą podróż do krainy słów. Znane od zawsze prawdy...

Książka zabiera nas w wyjątkową, fascynującą podróż do krainy słów. Znane od zawsze prawdy nabiorą dzięki niej nowego znaczenia. Dowiemy się też między innymi, dlaczego:

? kobieta jest zmienna,

? miłość niejedno ma imię,

? a szczęśliwi czasu nie liczą.

Przekonamy się również, że mamy wiele okazji do szczęścia, bo ?szczęście jest zapisane w gwiazdach?, ale i ?szczęście zależy od nas samych?.

źródło opisu: http://bonito.pl/k-90396123-kobieta-zmienna-jest

źródło okładki: http://bonito.pl/k-90396123-kobieta-zmienna-jest