youstyna

Testy w biznesie Standardy i praktyka Teresy Szustrowej - zbiór testów, który oddajemy do rąk czytelnika, jest owocem spotkania osób, które z racji wykonywanego zawodu są zainteresowane stosowaniem testów w organizacjach: twórców, producentów i wydawców testów z jednej strony, a użytkowników testów - z drugiej. Impulsem do podjęcia inicjatywy spotkania było niewątpliwie uświadomienie sobie, przez wszystkie strony, że rośnie zapotrzebowanie na testy w obszarze biznesu i że powstaje coraz więcej wiążących się z tym problemów, z którymi nie sposób się uporać bez współpracy zainteresowanych środowisk.
Fragment Wstępu

źródło opisu: https://www.medicon.pl/testy-w-biznesie-standardy-i-praktyka/20704

źródło okładki: https://www.medicon.pl/testy-w-biznesie-standardy-i-praktyka/20704

pwozny | 2018-02-01