Jak osiągnąć sukces i cieszyć się młodością

Wydawnictwo: TEAM MLM Michał Alczyszyn
9 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse
Ewelina

Dzięki tej książce i mojej historii przekonasz się, że sukces jest Ci pisany. Możesz go osiągnąć i cieszyć się młodością! Udowodniłem, że startując od zera, można samodzielnie otworzyć biznes i go z powodzeniem rozwijać. Znalazłem receptę na sukces, którą sprawdziłem i teraz chcę się nią z Tobą podzielić. Michał Alczyszyn (ur. w 1994 w Warszawie) - najmłodszy menedżer branży MLM w Polsce,...

Michał Alczyszyn (ur. w 1994 w Warszawie) - najmłodszy menedżer branży MLM w Polsce, który osiągnął tak wysokie wyniki finansowe, właściciel firmy TEAM MLM. Już w wieku 18 lat stworzył zespół blisko 1000 partnerów biznesowych i generował kilkadziesiąt tysięcy złotych obrotu miesięcznie. Dziś rozwija swój biznes w kilku krajach, prowadzi szkolenia w Polsce i za granicą. Jego celem jest promowanie przedsiębiorczości u młodych; pomaga im zacząć działać, budować zespół i zarabiać coraz więcej.

źródło opisu: Wydawnictwo TEAM MLM Michał Alczyszyn

LifestylebyAgnieszka | 2017-01-07
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 06 stycznia 2017

Udało mi się w ubiegłym roku wygrać ten poradnik u autora. Samego Michała podziwiam za determinację i działanie. Przeczytałam tą cienką książeczkę wczoraj jednym tchem. Czuję się zmotywowana. Poznałam historię młodego chłopaka, który osiągnął sukces. Jednak trochę brakuje mi tutaj dokładnych przykładów i rad. Pozycja zostaje u mnie w biblioteczce i będę do niej powracać, gdy braknie motywacji do działania. Książka bierze udział w wyzwaniu "Czytam, ile chcę".

Ewelina | 2016-09-21
Przeczytana: 21 września 2016