Charakter i sukces. Jak osiągnąć trwałe szczęście i powodzenie w życiu

Tłumaczenie: Marek Król
Wydawnictwo: eSPe
The Catholic Book Of Character and Success
rozwój osobisty
poradniki

źródło okładki: zdjęcie własne

| 2017-04-19

Zwięzły i treściwy poradnik "rozwoju osobistego", jak byśmy dzisiaj powiedzieli, napisany w latach trzydziestych ubiegłego stulecia. Pomimo że autor był jezuitą, brak tu jakichkolwiek ideologicznych wtrętów, które mogłyby razić osoby o laickim światopoglądzie. Ojciec Garesche pisze krótko i węzłowato, momentami wręcz skrótowo; Ameryki może nie odkrywa, ale jakimś sposobem unika osuwania się w banał. Recepta na sukces przedstawiona w tej książce nie opiera się na żadnych cudownych metodach ani wyrafinowanych technikach, raczej polega na uzmysłowieniu sobie pewnych znanych, choć obecnie niekoniecznie popularnych prawd. Upływ czasu w znikomym stopniu wpłynął na treść tego dziełka - jest wciąż aktualne i ponadczasowe. Osoby zainteresowane tematem nie powinny być rozczarowane.

| 2017-08-05
| 2017-06-09