Tajemnica Jacoba 2

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael
tajemnica jacoba
Little Farner

Dalsze losy ulubionej pary: Natalii i Maksyma z bestsellerowej serii: "Pamiętnik Nastolatki". Gorący klimat Włoch, ośnieżone szczyty Alp, w tym ten najwyższy: Mont Blanc. Jakie tym razem sekrety skrywa przyjaciel Natalii i Maksyma – Jacob? Po co przyjechał do Turynu? Gdzie znika w każdą poniedziałkową noc? Dlaczego regularnie odwiedza turyński cmentarz? Wreszcie, kto jest właścicielem...

Gorący klimat Włoch, ośnieżone szczyty Alp, w tym ten najwyższy: Mont Blanc. Jakie tym razem sekrety skrywa przyjaciel Natalii i Maksyma – Jacob? Po co przyjechał do Turynu? Gdzie znika w każdą poniedziałkową noc? Dlaczego regularnie odwiedza turyński cmentarz? Wreszcie, kto jest właścicielem tajemniczego kota, który upodobał sobie Natalię?

Druga część powieści o wielkiej miłości, zarówno tej spełnionej, jak i tej, która przynosi ból, cierpienie i łzy. Powieść pełna tajemnic i zaskakujących zwrotów akcji.

źródło opisu: http://rafael.pl/produkt/tajemnica-jacoba-2

źródło okładki: http://rafael.pl/produkt/tajemnica-jacoba-2

CUDOWNAAAAAAAAA!!!!!!!!! <3 ;* :D BARDZO POLECAM SZCZEGÓLNIE FANOM I FANKOM MAKSYMA I NATKI!!!!!!!! ;) JACOB OCZYWIŚCIE NADAL MA SWOJE TAJEMNICE..... :D WYJAŚNI SIĘ SEKRET Z PRZESZŁOŚCI.... ;) BARDZO WZRUSZAJĄCA I POUCZAJĄCA POWIEŚĆ!!!!!!!! ;) :D

SKR | 2016-11-28
Przeczytana: 28 listopada 2016

„Tajemnica Jacoba 2” jest kontynuacją książek Beaty Andrzejczuk pt.: „Pamiętnik nastolatki”.

Książka przedstawia losy młodych, kochających się ludzi oraz ich przyjaciela Jacoba. Tym razem chłopak ma do rozwiązania zagadkę dotyczącą przeszłości jego rodziny. Natalia razem z Emily towarzyszą mu w wycieczce do Turynu.
Dziewczyny chcą pomóc przyjacielowi, ale ten nie dopuszcza ich do siebie.
Dlaczego Jacob regularnie odwiedza turyński cmentarz? Gdzie wychodzi w
każdą, poniedziałkową noc? Czy Natalia dowie się, kto jest właścicielem Cynamona - rudego kota, który odwiedza ją każdej nocy?

Druga część powieści, przedstawiająca wielką miłość. Tym razem Beata Andrzejczuk ukazuje nie tylko piękne uczucie, lecz także uczucie, które rani. Historia o niespełnionej miłości. Czy Emily i Jacobowi uda się pokochać siebie na nowo?

Książka pełna zagadek i momentów, które zaskakują. Pisana językiem prostym, przeplatanym łamaną polszczyzną i angielskimi wypowiedziami jednej z bohaterek.

Historia...

ŁowczyniLiteratury | 2018-02-19