UniLogo 2 Wyrazy w obrazkach

Wydawnictwo: Harmonia
youstyna

WYRAZY W OBRAZKACH (teczka) – zestaw kart (380 obrazków na 38 kartach). Karty są przygotowane tak, by po pocięciu na jednej stronie znajdował się obrazek, a na drugiej podpisy do niego. Karty można też powielić tak, by obrazki i podpisy były osobno.
Karty mogą być wykorzystane do zabaw przedstawionych w przewodniku uniLOGO 1. Mogą też stanowić ilustrację do tekstów (zagadek, opowiadań) zamieszczonych w zeszytach. Logopeda może na ich podstawie tworzyć własne ćwiczenia.

Materiał tu zebrany, został uporządkowany zgodnie z kolejnością wprowadzania danych głosek. Pozwala on na dużą swobodę w zakresie doboru wyrazów i ćwiczeń prowadzonych z pacjentem.Jest to druga część serii uniLOGO adresowanej do logopedów, terapeutów oraz nauczycieli. UniLOGO 2 może być wykorzystywane niezależnie lub jako uzupełnienie uniLOGO 1, które swoim zakresem obejmuje pierwsze etapy zajęć logopedycznych. W drugiej części opracowane zostały głoski trzech szeregów: syczącego, szumiącego i ciszącego. Całość zawiera 380 wyrazów w obrazkach, 167 kart pracy, 200 zagadek, 26 wierszyków i 6 opowiadań wierszem.

źródło opisu: Harmonia

źródło okładki: google