Pewny start Świat wokół mnie Materiały ćwiczeniowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Szkolne PWN
youstyna

"Pewny start. Świat wokół mnie" to pakiet różnorodnych materiałów z zakresu kształtowania umiejętności społecznych u dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym. W jego skład wchodzą: • materiały ćwiczeniowe: "Ja i mój dom", "Ja poza domem", "Ja w bezpiecznym świecie" - ponad 200 kart do codziennej pracy z uczniem, • 24 karty do ćwiczeń manualnych...

• 24 karty do ćwiczeń manualnych ("Umiem to zrobić"), m.in. karty do rysowania po śladzie, wycinanki, wyklejanki, kolorowanki, gra planszowa,
• karty z emocjami: 4 emotikony przedstawiające podstawowe emocje (radość, smutek, złość, strach) oraz 16 obrazkowych kartoników pomagających rozpoznać te emocje w życiu codziennym,
• 6 historyjek obrazkowych przedstawiających różne sytuacje społeczne.

Nauczyciele korzystający z serii "Pewny start. Świat wokół mnie" mają dostęp do e-booka ze wskazówkami do pracy z materiałami ćwiczeniowymi z zakresu umiejętności społecznych dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Program może być zarejestrowany na dwóch różnych urządzeniach. Licencja pozwala na korzystanie z oprogramowania do 31 grudnia 2017 roku. Istnieje możliwość bezpłatnego przedłużenia licencji do czerwca 2018 roku.

źródło opisu: http://www.wszpwn.com.pl/oferta-wydawnicza/ksztalc...(?)

źródło okładki: http://www.wszpwn.com.pl/oferta-wydawnicza/ksztalc...»