Pewny start Multibook Wersja rozszerzona

Wydawnictwo: Wydawnictwo Szkolne PWN
youstyna

Multibook w wersji rozszerzonej zawiera niezwykle bogate materiały multimedialne: interaktywne ćwiczenia, dodatkowe nie używane w wersji drukowanej zdjęcia, wiele prezentacji z nagraniami, np. odgłosów zwierząt, a także ćwiczenia poczucia sprawstwa (w formie prostego tworzenia obrazków). W sumie to ponad 160 interaktywnych stron, przygotowanych niezwykle profesjonalnie i z dużą starannością. W multibooku zastosowano specjalny system wzmocnień, który umożliwia uczniom samodzielną pracę i jednocześnie motywuje do niej.

Multibook jest integralną częścią całego zestawu materiałów wchodzących w skład "Pewnego startu". Jego celem jest wspomagać i uatrakcyjniać pracę z wersją drukowaną publikacji. Pewny start z multibookiem to unikalna, niepowtarzalna propozycja na rynku. Pomoc ta udostępniana jest klientom bezpłatnie.

Multibook może być wykorzystywany dwojako:
• przez nauczyciela (prezentacyjnie na komputerze, rzutniku lub tablicy interaktywnej)
• przez uczniów do pracy indywidualnej.

W multibooku zastosowano zróżnicowanie stopnia trudności, można więc w nim znaleźć ćwiczenia o:
• podobnym stopniu trudności jak w wersji papierowej
• niższym poziomie trudności - praca z nimi może poprzedzać wykonanie danej karty z wersji drukowanej
• wyższym poziomie trudności - praca z nimi może stanowić kontynuację pracy z daną kartą z wersji drukowanej.

Multibook przygotowano w trzech częściach: "Pewny start. Jesień", "Pewny start. Zima", "Pewny start. Wiosna - Lato".

źródło opisu: http://www.wszpwn.com.pl/oferta-wydawnicza/ksztalc...(?)

źródło okładki: http://www.wszpwn.com.pl/oferta-wydawnicza/ksztalc...»