Praca z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych Tom 1

Wydawnictwo: Wydawnictwo Pedagogiczne ZNP
youstyna

Zbiór ten wzbogaca wiedzę na temat specjalnych potrzeb edukacyjnych dzieci i młodzieży, zaznajamia z wynikami badań diagnostycznych przeprowadzonych wśród uczniów, z opiniami nauczycieli o uczniach mających specjalne potrzeby edukacyjne, wreszcie - z badaniami procesu dydaktycznego. Artykuły skłaniają do głębszej refleksji nad tym, jak pracować z dziećmi i młodzieżą o specjalnych potrzebach edukacyjnych, dostarczają przykładów metod i form tej pracy oraz wzorów postępowania dydaktycznego (zarówno w zespole klasowym, jak i indywidualnych).

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/praca-z-uczniem-o-specjalnych/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/praca-z-uczniem-o-specjalnych/